wizualizacja prezentuje nowoczesną aranżację salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 288 tys. zł (5 333 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Standard deweloperski. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno dużo miejsc parkingowych przy budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż jest niezwykle obszerne, komfortowe i nowocześnie zaaranżowane. To wyśmienita propozycja skrojona idealnie pod potrzeby osób prowadzących aktywny tryb życia i ceniących bliskość centrum.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie: wykwintnych restauracji, przedszkoli, licznych sklepów, kina, znanej galerii handlowej, kawiarni, szkół, żłobka, poczty, sądu, barów oraz ładnego parku. Luksusowy apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantuję obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-933)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl