kameralny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1975, a także imponująca cena 549 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 39,19 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 14 009 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją malowniczą i unikatową lokalizacją zaledwie 900 metrów od plaży, mola i pięknego parku. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum miasta, a także Gdyni i Sopotu. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tu liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowano parking przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont, kiedy to między innymi wymieniono wszystkie elementy wraz z instalacją elektryczną i hydrauliczną. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– kuchnia
– salon
– pokój
– łazienka z wc
– garderoba
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaprojektowane w nowoczesnym designie.

W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-906)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl