slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 110,19 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 428 zł/m2, co daje 1,7 mln zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1936 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją nieopodal szkoły, ośrodków wypoczynkowych, punktów usługowych, obiektów kultury, sklepów, przedszkoli itp. Na plażę i molo można dojść w dziesięć minut. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje duży, utwardzony parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w odremontowanym budynku. Wokół przepiękny i doskonale przystrzyżony trawnik.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalną piwnicą. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż wciąż pozostaje do negocjacji. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny + korytarz + łazienka + balkon + kuchnia + 3 sypialnie. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną i weryfikację prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-785)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl