slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 363 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2014. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 108,15 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 580 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca komfortowym, 2-poziomowym wnętrzem oraz prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień komfortu, o co dba rozprowadzona klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe. Dużym udogodnieniem oferowanego na sprzedasz luksusowego apartamentu jest na pewno dostęp do pomieszczeń strychowych i piwnicznych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w gustownym stylu i z dbałością o każdy detal. Efektownie prezentuje się, dla przykładu, podsufitowe oświetlenie. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które szukają dużych przestrzeni, komfortowych wnętrz i chcą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 1: salon + kuchnia + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój
POZIOM 2: 2 sypialnie + garderoba + łazienka z wc + komunikacja.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje również wysoki stopień bezpieczeństwa (cyfrowy domofon). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z zabudowaną kuchnią + markowym sprzętem AGD + szafami w zabudowie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13607)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl