komfortowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 920 tys. złotych. Powierzchnia 77,16 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 11 923 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku północny zachód. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2010 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem aranżacyjnym – istnieje opcja wydzielenia w nim czwartego pokoju (zgodnie z pierwotnym projektem). Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą aż dwa miejsca w kameralnej hali garażowej (dodatkowo płatne 30 000 zł każde) oraz przynależne pomieszczenie piwniczne (3 m2). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + przedpokój + jadalnia + kuchnia + 2 sypialnie + taras.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom ceniącym bliskość miejskiej infrastruktury, ciszę i spokój. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się także jako bezpieczna lokata kapitału z uwagi na dynamiczny rozwój tej dzielnicy. Wokół dużo zieleni. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży odświeżone i wyposażone w nowe meble oraz sprzęty.

Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka elitarna lokalizacja w otoczeniu wielu reprezentacyjnych willi, w jednej z najlepiej rozwiniętych i prestiżowych dzielnic Trójmiasta. W pobliżu znajduje się kompletna infrastruktura: szkoły, przedszkola, punkty usługowe, apteki, kawiarnie, place zabaw, restauracje, cukiernie, sklepy, piekarnie, dyskonty znanych sieci, supermarkety etc. Na plaże jest zaledwie 1000 metrów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-260)

Kontakt:
e-mail: c.mikolajczak@wgn.pl