prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Torreviej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 129 000 EUR (559 860 złotych). Powierzchnia 83,12 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 736 złotych. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Parter w czterokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale. Świetnie nadaje się zarówno do zamieszkania przez właściciela, jak i po d zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. W okolicy nie brakuje licznych miejsc rozrywki, barów, restauracji i sklepów. Osoby lubiące długie spacery na pewno docenią malowniczy park „Parque de las Naciones”, gdzie mieści się wiele ciekawostek (reprodukcja mapy Europy, jezioro z żółwiami, kapliczkę jednego ze świętych). Dodatkowe atuty lokalizacji to na pewno bliskość plaży, morza, basen na dachu apartamentowca oraz imponujące widokami na morze i góry.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia. Na osobną uwagę zasługuje komfortowo wyposażona kuchnia w światowej klasy sprzęt AGD. WGN zapewnia całkowitą i kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-115)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl