slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 791 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 101,24 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 890 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejność atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, restauracji itp. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia domownikom imponujący widok na panoramę miasta i całą okolicę. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się komfortowym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Tutaj nowoczesny design idealnie współgra z funkcjonalnością oraz estetyką: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + taras + 3 sypialnie. Rodziny posiadające samochód zainteresuje garaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym rodzinom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dużym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-527)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl