slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 86,61 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 3 464 zł/m2. Budynek z 1970 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 300 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może malowniczą lokalizacją, na ogrodzonym terenie, w oazie ciszy i spokoju. Nieopodal urzędy, szkoły, przychodnie zdrowia, apteki, bankomaty, punkty usługowe, kościoły. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w najwyższym komforcie i wygodzie. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– jadalnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji (nowoczesna, powietrzna pompa ciepła). Właściciele aut docenią na pewno garaż. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu jest duże pomieszczenie składowe oraz przynależny ogród. Skontaktuj się z nami drogą mejlową już dziś i umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Kupuj bezpiecznie za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika (nr licencji zawodowej 18950).

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz: Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN Nieruchomości w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2665)

Kontakt:
e-mail: olecko@wgn.pl