slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2013, a także imponująca cena 475 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 47,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 064 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu punktów usługowych, sklepów, szkół, placów zabaw, przedszkoli, drogerii, marketów, dyskontów, siłowni, a także rozległych lasów (terenów zielonych). Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do trasy S6 oraz węzła nowo wybudowanej „Trasy Kaszubskiej”. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca również estetycznie urządzonym wnętrzem o funkcjonalnym układzie: 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój + łazienka. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością przynależne miejsce postojowe na parkingu (w cenie).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które oczekują życia na wysokim standardzie wśród gustownie umeblowanych i przestronnych wnętrz. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zapraszamy do kontaktu. Skontaktuj się z nami drogą mejlową już teraz, aby umówić się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupując ten ekskluzywny apartament z naszą pomocą, nie płacisz żadnej prowizji. Pomoc w finansowaniu zakupu pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i remont). Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-539)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl