slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 905 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1970. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 76,57 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 299 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca jasnym, przestronnym i komfortowym wnętrzem, na które składają się:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój;
– garderoba.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie w 2021. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych małżeństw z uczącymi się dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej: sklepów, przedszkoli, szkół, gabinetów lekarskich, urzędów, placów zabaw, boisk do piłki nożnej, plenerowych siłowni, punkty usługowe etc. W okolicy znajdziemy także rozległe tereny zielone. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno duża liczba miejsc parkingowych przy budynku. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6165)

Kontakt:
e-mail: a.bonifaczuk@wgn.pl