slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 497 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2009. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 54,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 570 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym designem wnętrza zapewniając przyszłym mieszkańcom najwyższy standard życia: salon + sypialnia + balkon + kuchnia + łazienka + przedpokój.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca fenomenalną lokalizacją w sercu jednego z popularnych osiedli. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszelkich punktów usługowych, parków, sklepów, szkół i tym podobne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych rodzin lub zamożnych par ceniących najwyższy standard życia, wygodę i szybki dostęp do miejskich udogodnień.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin na bezpłatną prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.plac

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-459)

Kontakt:
e-mail: a.musula@wgn.pl