slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Miguel de Salinas, Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Miguel de Salinas, Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w San Miguel de Salinas, Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 791 560 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o ośmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 67 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 814 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament do sprzedaży mieści się w fantastycznej lokalizacji, nieopodal plaży, na którą dojedziemy w kwadrans. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem o następującym układzie: kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + taras + 2 sypialnie. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– placów zabaw;
– zewnętrznych siłowni;
– basenów.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy prywatny parking.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy jego zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10047)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl