nowoczesna aranżacja salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 320 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 57 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 614 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + 2 sypialnie + salon + przedpokój + łazienka z wc + balkon. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż po remoncie, kiedy to m.in. wymieniono drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, podłogi, instalacje, a poza tym wszystkie pomieszczenia urządzono w nowoczesnych, jasnych barwach. Właściciel dopuszcza pozostawienie części umeblowania (tym całej kuchni ze sprzętem AGD).

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą, malowniczą i zieloną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Blisko liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole. Dojazd do centrum zajmuje jedynie kilka minut. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2949)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl