slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 335 tys. zł i powierzchnia 53,61 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1990 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 249 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się eleganckim stylem, komfortowymi pomieszczeniami oraz funkcjonalnym rozkładem pokoi: balkon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z wc. Warto podkreślić, że w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie kuchnia została umeblowana na wymiar. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne. Rodziny z dziećmi będą mogły bez skrępowania korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych wózkarni. Obok znajdziemy również suszarnię.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto elitarną lokalizacją na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: sklepy, szkoły, parki, galerie handlowe, dyskonty popularnych sieci etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3162)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl