slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 748 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2010. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 67,5 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 658 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim nowoczesnym designem, klimatycznym wnętrzem oraz estetyczną aranżacją. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz wygody. Nowi lokatorzy będą mili dostęp do znajdującego się w częściach wspólnych patio. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także rewelacyjną lokalizacją doskonale skomunikowaną z całym Gdańskiem oraz obwodnicą Trójmiasta. Nieopodal znajdują się: place zabaw + sklepy + obiekty kultu religijnego + poczta + fitness club + apteki + restauracje + punkty usługowe + przychodnie. na amatorów ruchu na świeżym powietrzu czekają rozległe tereny rekreacyjne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży funkcjonalna komórka lokatorska (w cenie) oraz miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne). Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1036)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl