slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). 1 pokój / studio / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, dwukondygnacyjnej kamienicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 857 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1935. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 35 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 170 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w samym sercu miasta. Wokół rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa:
– sklepy;
– punkty usługowe;
– galerie handlowe;
– szkoły;
– obiekty sportowe;
– place zabaw;
– stacje paliw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu swoim wysmakowanym stylistycznie wnętrzem z przemyślanym rozkładem. Znajdziemy tu:
– łazienkę;
– kuchnię;
– pokój dzienny/sypialnię;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą dwie piwnice.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (domofon). Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz do zapoznania się ze szczegółami tej oferty. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości), przed oględzinami ww. nieruchomości. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3298)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl