slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 374 000 zł (8 560 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2015 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 43,69 m2, na której zaaranżowano 2 pokoi. 4 piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany majętnym klientom, dla których najwyższy standard wykończenia wnętrza, komfort oraz prestiż to priorytety. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. W zasięgu wzroku punkty usługowe, salony usługowe, sklepy, szkoły, restauracje, galerie handlowe, przedszkola, place zabaw, korty tenisowe, apteki, przychodnie lekarskie. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca kameralnym, przytulnym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + sypialnia + balkon + łazienka. Wnętrze oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu jest przepięknie i z wyczuciem gustu zaaranżowane, zaprojektowane, umeblowane i wyposażone. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu i na wcześniej ustaloną prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu) przed jego oględzinami.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3556)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl