slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Rincon de La Victoria)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Rincon de La Victoria)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Rincon de La Victoria (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 526 800 zł i powierzchnia 135 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 310 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zakwalifikowany do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją na terenie nowego kompleksu mieszkalnego z wieloma atrakcjami w częściach wspólnych (plac zabaw, basen). Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: przychodnie zdrowia, punkty usługowe, kawiarnie, sklepy, centra handlowe, restauracje. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do autostrady A-7 oraz drogi N-340.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert unikatową lokalizacją bardzo blisko plaży. Do długiej listy atutów oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu koniecznie należy dopisać zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze: 3 sypialnie + pokój dzienny + 2 łazienki + kuchnia + taras. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych osób. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9934)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl