slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gruzja (Batumi)

Apartament do sprzedaży Gruzja (Batumi)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Batumi (Gruzja). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, dwudziestoczterokondygnacyjnym drapaczu chmur. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 047 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Planowy rok zakończenia budowy – 2024. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 47,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 333 300 zł oraz położenie na czternastym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem komercyjnym, gdyż elitarna inwestycja deweloperska, na której terenie się znajduje, w założeniu ma pełnić funkcję aparthotelu. Opiekę nad oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamentem zajmować się będzie profesjonalny operator. Zadba on m.in. o zarządzanie, wynajem, całodobową ochronę, recepcję, administrację, konsjerża, wyposażenie, wypożyczalnia samochodów i skuterów, parking podziemny etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również na użytek własny lub można podpisać umowę jedynie wynajęcia. Co do unikatowej lokalizacji to warto podkreślić bliskość morza, pierwszą linię zabudowy oraz pobliski port. Przyszli właściciele będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, restauracji, kawiarni, centrum fitness, stref wypoczynku etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim komfortowym, eleganckim i nowoczesnym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na góry oraz morze. Cena zawiera pełne umeblowanie i wyposażenie w bardzo wysokim standardzie „pod klucz”.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W zależności od potrzeb klienta istnieje kilka możliwości podpisania umowy przedwstępnej i różne opcje płatności. Po oddaniu budynku do użytku następuje podpisanie aktu notarialnego przenoszącego prawo własności na apartament oraz udziały w gruncie. Deweloper pomaga w pozyskaniu kredytu w Gruzji w „Banku of Georgia” na bardzo korzystnych warunkach. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-266)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl