slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / studio. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2017 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 34 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje swoja prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla, w Śródmieściu, nieopodal słynnych Wałów Chrobrego. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależną komórką lokatorską. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia kompletnie wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie. Znajdziemy tu:
– salon/sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie. Dla przykładu w jego wnętrzu znajdziemy rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, energooszczędne oświetlenie LED-owe, antywłamaniowe drzwi oraz rolety w oknach. Dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa jest monitoring. Osoby zmotoryzowane ucieszą miejsca parkingowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13456)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl