zaprojektowane w minimalistycznym stylu wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, dla których wysoki standard, prestiż, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe to priorytety. Rynek pierwotny. Cena – 155 900 EUR (676 606 złotych). Powierzchnia 68 metrów kwadratowych, czyli 9 950 złotych/metr kwadratowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na szóstym i siódmym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany również amatorom aktywnego wypoczynku, gdyż okolica oferuje wiele obiektów sportowych zarówno do uprawiania tradycyjnych sportów, typu golf, tenis, piłka nożna, koszykówka, jak i sportów wodnych: jet-ski, nurkowanie, windsurfing, jachting. Nie można zapomnieć również o atrakcyjnej lokalizacji ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, ponieważ region ten uchodzi pod względem klimatycznym za jeden z najzdrowszych na świecie. Króluje tu śródziemnomorski klimat, co zapewnia 3 000 słonecznych godzin w roku i średnią temperaturę roczną na poziomie +20 st. C.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę miasta oraz gór. Blisko stąd do słynnych wydm, plaż, sosnowego lasu oraz solnych lagun i parków narodowych. Na koniec warto wspomnieć jeszcze o znajdującym się w częściach wspólnych basenie, a także przepięknych terenach zielonych. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
na NIŻSZYM POZIOMIE znajdują się: taras + sypialnia + łazienka + kuchnia + salon
na WYŻSZYM poziomie znajdują się: solarium + sypialnia + balkon + łazienka.

Biuro WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-99)

Kontakt:
e-mail: e. boloz@wgn.pl