fantastyczny, widokowy taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci. Cena – 220 000 EUR (954 800 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 102,24 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje 9 339 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Pierwsze piętro w pięciokondygnacyjnym budynku.

Prestiżowa lokalizacja w jednym z najbardziej przyjaznych i zdrowych miejsc na Ziemi (zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia) to następna z długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Króluje tu śródziemnomorski klimat, dzięki czemu aż 3 000 godzin w roku świeci tu słońce, a średnia temperatura wynosi ok. 20 st. C. Ucieszą się z tego nie tylko wielbiciele sportów wodnych (żeglarstwo, jachting, windsurfing, nurkowanie, jet-ski), jak i tradycyjnych (piłka nożna, koszykówka, tenis, paddle, golf), ale także wszyscy ci, którzy potraktują ren luksusowy apartament na sprzedaż nie tylko jako propozycję na urlopowy wyjazd, ale postanowią osiedlić się tu na stałe.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są niezwykle przestronne i eleganckie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z: 3 sypialni + 2 łazienek + salonu + kuchni. W częściach wspólnych znajduje się basen. Wokół rozciągają się tereny zielone. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje garaż (18 000 EUR). Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio starannie wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-97)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl