po lewej jadalnia i salon, po prawej nowoczesna kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 155 900 EUR (672 700 złotych). Powierzchnia 68 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 9 893 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na parterze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Oprócz najwyższego standardu dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest również jego unikatowa, malownicza lokalizacja na terenie ekskluzywnego kompleksu mieszkaniowego z basenem. Do długiej listy zalet warto tu jeszcze dodać bliskość morza oraz cudowny klimat. Miasto leży u ujścia rzeki, kusi pięknymi plażami, wspaniałym klimatem o każdej porze roku oraz świetną śródziemnomorska kuchnią.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + łazienka + salon + kuchnia. Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy jego zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-98)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)