wygodny i komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 218 000 EUR (946 120 złotych). Powierzchnia 127,71 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 7 408 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: 3 sypialnie + solarium + salon + taras + kuchnia + 2 łazienki. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego unikatowa, malownicza lokalizacja na terenie nowo wybudowanego, luksusowego kompleksu mieszkaniowego z basenem. Wokół rozciągają się przepiękne, tereny zielone. Warto podkreślić tu jeszcze bliskość morza, cudowny klimat oraz piękny region słynący z zatok, otoczonych palmami. Na wyciągnięcie ręki znajduje się wiele barów, restauracji i sklepów. To niewątpliwie jeden z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w Hiszpanii.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy  ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku etc. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-101)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)