slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania

Apartament do sprzedaży Hiszpania

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 2 167 092 zł to kolejne z długiej listy jego zalet (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 88 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 24 626 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją blisko plaży, pola golfowego oraz międzynarodowego lotniska. Zmotoryzowanych ucieszy bliskość głównych dróg. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom niezapomniane widoki z okien na morze oraz wybrzeże. Niesamowicie efektownie prezentuje się również osiedle, na którego terenie mieści się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, gdyż zostało doskonale wkomponowane w otaczający teren. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją z bogatą infrastrukturą i zestawem usług wsparcia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się również zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-91)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl