widok sa salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 517 050 złotych, a także praktyczna powierzchnia 60 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północno wschodnim, okazały parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 618 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się malowniczą lokalizacją 600 m od plaży. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewni nowym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, dzięki m.in. ogrzewaniu podłogowemu i klimatyzacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie z basenem, przestronnymi, zielonymi terenami i podziemnym garażem. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + sypialnia + kuchnia + salon. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8426)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl