nowoczesne wnętrze, kuchnia i hol, w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 200 000 złotych,a także funkcjonalna powierzchnia 31,7 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowym, wygodne III piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 309 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż o rozkładowym układzie zapewniający przyszłym właścicielom ogromny poczucie komfortu, wygody i bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją znakomita lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu, w pobliżu wielu sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji, galerii handlowych i parków. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono wszystkie instalacje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– kuchnia
– balkon
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Rodziny posiadające samochód na pewno docenią osiedlowy parking przed budynkiem. Warto dodać, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z większością wyposażenia widocznego na zdjęciach.

Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną i dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-951)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl