imponujący rozmachem taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Estepona (Hiszpania). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 12 854 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym, pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien na południe gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 93 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 1 195 400 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy parking w piwnicy. Dla rowerzystów przygotowano wspólne stacje rowerowe. Doskonała lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie kompleksu z licznymi placami zabaw, ogrodami, basenami z jacuzzi etc. W pobliżu znajdziemy również rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługowa:
– centrum sportowe
– klub tenisowy
– restauracja
– supermarket
– pole golfowe
– apteka
– banki.

Luksusowy apartament na sprzedaż o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń: kuchnia + przedpokój + taras + łazienka + pokój dzienny + 2 sypialnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, załatwienie najlepszego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7894)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl