slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Marbella (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 129 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 14 167 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 827 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na terenie ogrodzonego kompleksu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + salon + 2 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + schowek. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy miejsce parkingowe w garażu. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i wygody (klimatyzacja + ogrzewaniu podłogowe). Co ważne, nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w części wspólnych:
– basenu
– ogrodu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim niezapomnianymi widokami na morze, góry oraz słynne pole golfowe. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w fantastycznej lokalizacji. Blisko stąd na plaże, ale również do wielu sklepów, szkół i supermarketów. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3803)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl