słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 827 500 zł i powierzchnia 129 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 167 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją nobilitującą lokalizacją na terenie ogrodzonego kompleksu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + schowek + pokój dzienny + kuchnia + taras + 2 łazienki. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy miejsce parkingowe w garażu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i wygody. Dbają o to między innymi: rozprowadzona klimatyzacja plus ogrzewaniu podłogowe. Nowi właściciele luksusowego apartamentu na sprzedaż będą mogli korzystać z basenu i przepięknego ogrodu z widokiem góry, morze i pole golfowe. Wokół bogata infrastruktura w postaci między innymi supermarketów, szkół, sklepów. Warto podkreślić, że blisko stąd jest również na plażę.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3803)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl