slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 167 244 zł (18 827 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 62 m2. Parter. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu wygód oraz luksusów. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto unikatową lokalizacją bardzo blisko plaży, w samym centrum. W zasięgu wzroku mamy punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, rozrywkowe etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w śródziemnomorskim designie, który znajduje odzwierciedlenie w jego architekturze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-233)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl