slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1 628 712 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 118 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 803 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla z bogatą ofertą udogodnień w częściach wspólnych: kawiarnie + miejsca do spotkań + miejsca do pracy + siłownie + baseny + tarasy + krajobrazowe ogrody + schowek + prywatny parking. W najbliższej okolicy przepiękne tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i wakacyjno-urlopowych pobytów. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Otaczające ekskluzywny apartament do sprzedaży doliny i wzgórza sprzyjają uprawianiu pieszej turystyki, górskiego kolarstwa i przejażdżek buggy. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu także wielbiciele gry w golfa, dla których przewidziano aż sześć pól. Niedaleko wszystkie możliwe udogodnienia handlowo-usługowe. Blisko do morza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-315)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl