slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Calahonda)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Calahonda)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Calahonda (Hiszpania). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 492 986 zł (22 283 zł/m2; cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 67 m2. Parter. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej z basenami i „putting green” w częściach wspólnych. Do plaży dojdziemy spacerem w dosłownie kilka chwil. W okolicy nie brakuje barów, aptek, supermarketów, restauracji, sklepów etc. Na zmotoryzowanych czekają podziemne miejsce parkingowe. Wielbiciele sportów i aktywnego wypoczynku ucieszą się z pobliskiego, czterokondygnacyjnego centrum sportowego. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-23260)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl