slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Fuengirola (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 14 001 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 74 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 036 042 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją z bogato rozwiniętą strefą wspólną osiedla, gdzie znajdziemy m.in.:
– centra biznesowe;
– strefy towarzyskich spotkań;
– bary;
– prywatne kina;
– siłownie;
– baseny;
– ogrody;
– SPA.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim domownikom rewelacyjna widoki z okien oraz tarasu na morze lub góry. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa malowniczą lokalizacją na zboczu wzgórza, na terenie eleganckiego, nowego osiedla.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-286)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl