slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Fuengirola (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 23 867 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 72 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 718 427 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu, co zawdzięcza zarówno energooszczędnym materiałom, jak i systemom zbierania energii słonecznej do produkcji ciepłej wody sanitarnej. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno aż dwa miejsca parkingowe. Na posiadaczy aut elektrycznych czeka wstępna instalacja ładowarek. Wszystkim natomiast przydadzą się funkcjonalne pomieszczenia do przechowywania.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim optymistycznym, jasnym, wytwornym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o otwartej koncepcji. Gwarancją komfortu i życia na europejskim poziomie jest m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom również najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada system CCTV.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoja rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych. Znajdziemy tu m.in:
– strefy coworkingowe;
– sauny;
– siłownie;
– ogrody;
– baseny;
– stref wypoczynkowe.
W zasięgu wzroku mamy dodatkowo bogatą bazę handlowo-usługową. Nieco dalej znane i lubiane przez mieszkańców centrum handlowe. Spacerem do plaży dojdziemy w mniej niż godzinę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom zapierające dech w piersiach widoki na morze. WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zależy od aktualnie obowiązującego kursu walut EUR/PLN. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-636)

e-mail: j.sobczuk@wgn.pl