slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Katowice

Apartament na wynajem Katowice

Luksusowy apartament do wynajęcia w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2023 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,9 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 39 m2 i znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury (basen, siłownie, klub fitness, szpital, staw z pomostem, aleje spacerowe, tężnia solankowa, punkty usługowe, sklepy). Warto w tym miejscu dodać, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i autostrady A4.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia perfekcyjny pod najem okazjonalny lub dla firm. Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej rok. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne: 250 zł/m-c). Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– sypialnia;
– kuchnia;
– przedpokój;
– pokój dzienny;
– łazienka z wc.
Ciekawostką jest umeblowanie oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu, które zostało wykonane na indywidualne zamówienie.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. sterowane pilotem oświetlenie LED-owe czy światłowód do Internetu. Ekskluzywny apartament na wynajem całkowicie nowy i dotychczas nie wynajmowany. Luksusowy apartament do wynajęcia projektu słynnego architekta wnętrz. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany zamożnym, wymagającym najemcom, którzy szukają lokalizacji w sąsiedztwie zaplecza sportowego, a zarazem nieopodal centrum i parku.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4746)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl