przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Gran Canaria, Las Palmas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Canaria, Las Palmas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gran Canaria, Las Palmas (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 672 000 złotych. Powierzchnia 50 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 13 440 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + taras + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka. Pomagamy w znalezieniu luksusowych apartamentów w Hiszpanii oraz na wyspach Kanaryjskich. Służymy także pomocą podczas całego procesu ich zakupu, w tym w procesie uzyskania kredytu, wyceny, obsługi prawnej, tłumaczeń. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-2341)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl