zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 1 195 400 złotych. Powierzchnia 93 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 12 854 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. I piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Budynek planowany do oddania w 2020 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może niebywale atrakcyjną i obfitującą w atrakcje lokalizacją – blisko znajduje się wiele sklepów, banków, restauracji, klubów tenisowych, pól golfowych oraz publicznych centrów sportowych. Ponadto na terenie kompleksu znajduje się duży plac z drzewami i ogrodami, gdzie można cieszyć się kąpielą w basenach i jacuzzi. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + taras + kuchnia + loggia. W częściach wspólnych znajdziemy parking + wspólne stacje rowerowe oraz pomieszczenia magazynowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż z rozprowadzoną klimatyzacją, olbrzymim tarasem oraz loggią. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy miejsce parkingowe. Ceny zaczynają się od 232 tys. EUR. W cenie ujęto już opłatę za miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Do ceny netto ekskluzywnego apartamentu doliczyć należy 10% VAT oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3% ceny zakupu. Wszystkie luksusowe apartamenty na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1987)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl