osiedle z basenem, na którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament Hiszpania (La Alcaidesa, Sotogrande)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Alcaidesa, Sotogrande)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Alcaidesa, Sotogrande (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 115 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 065 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 697 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie + taras + garaż + salon + 2 łazienki. Ogromne wrażenie z pewnością robią imponujące widoki z okien.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją znakomitą lokalizacją pomiędzy polami golfowymi i zadbanymi plażami, w urokliwej dzielnicy mieszkalnej, nieopodal Gibraltaru i Sotogrande. W najbliższej okolicy rozciągają się malownicze, tropikalne ogrody z odkrytymi basenami. Na plaże można dojść w kilka minut.

Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8654)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl