slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Cala Golf)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Cala Golf)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Cala Golf (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 2 918 109 zł to kolejne z długiej listy jego zalet (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 92 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 31 719 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu wielu barów, restauracji, sklepów oraz punktów usługowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych wielbicieli gry w golfa ze względu na znajdujące się nieopodal pole. To teren nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej z imponującymi widokami na góry i morze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-80)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl