slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,5 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 35,83 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2023. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej (przedszkoli, szkół, klubów fitness, sklepów), a także rozległych terenów rekreacyjnych. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje swoim nowoczesnym projektem z efektownym oświetleniem LED-owym. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest urządzone w bardzo wysokim standardzie. Praktyczny i przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– przedpokój;
– łazienkę;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– taras;
– salon.

Ekskluzywny apartament do wynajmu łącznie z przynależnym miejscem postojowym. Luksusowy apartament do wynajmu ze słonecznym tarasem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,8 tys. złotych.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14126)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl