słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (La Mata)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (La Mata)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Mata (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż typu studio / kawalerka / 1 pokój wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją funkcjonalnie zaaranżowaną powierzchnią 30 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 tys. zł/m2. Budynek z 1988 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 210 tys. zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przepięknie utrzymanym ogrodem i dużym basenem. Luksusowy apartament do sprzedaży mieści się w znakomitej lokalizacji, w sąsiedztwie wielu aptek, kawiarni, punktów usługowych, restauracji i sklepów. Na plaże można dojść w kilka minut. Amatorów gry w golfa zainteresuje na pewno pobliskie pole golfowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu kompletnie umeblowane z wyczuciem dobrego smaku: aneks kuchenny + taras + solarium + pokój dzienny + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie bądź odsprzedaży ze znacznym zyskiem.

Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie, a także wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy wiele innych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży na Costa Blanca. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-418)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl