nowoczesny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 12,9 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 308 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 41 883 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach kultowego już programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie elitarnej inwestycji, w pobliżu plaży i portu. Europejski poziom życia zapewnia tu m.in. consierge oraz całodobowa ochrona. Warto w tym miejscu wspomnieć o korzystnej lokalizacji w niedalekiej odległości od wielu obiektów gastronomicznych, sportowych i wypoczynkowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl