slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Radomsko

Apartament na sprzedaż Radomsko

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Radomsku (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 77 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 3 688 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 284 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastycznym wnętrzem, przestronnymi pomieszczeniami i pokojami oraz wygodną lokalizacją w budynku mieszkalno-usługowym w sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– pokój dla dziecka;
– łazienka z wc;
– hol.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy część strychu i 2 komórki lokatorskie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon z kodem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu świetnie rozwiniętej infrastruktury: sklepów, punktów usługowo-handlowych, kościoła, aptek i banków. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wciąż jest do negocjacji. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych rodzin z uczącymi się dziećmi. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1114)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl