slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Manilva, Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Manilva, Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Manilva, Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 1 170 300 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 96 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 191 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom najwyższy standard życia w luksusie, wygodzie i komforcie. Mamy tu, dla przykładu, izolację akustyczną, panele słoneczne, klimatyzację, a także przynależne miejsce parkingowe w garażu. Dużym udogodnieniem jest komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie nobilitującego osiedla z basenami, ogrodami i siłowniami. Spacerem na jedną z najlepszych plaż w okolicy można dojść w kilka minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– taras;
– 2 łazienki;
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9716)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl