slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu nad morzem

Apartament do wynajmu nad morzem

Luksusowy apartament na wynajem w nad morzem (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 6 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 120 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północny zachód oraz cztery pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na trzecim. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej rok. Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją blisko plaży i promenady. Spacerem dojdziemy tam w kilka minut. W okolicy nie brakuje również sklepów, restauracji, dyskontów, punktów usługowych, marketów itp. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa eleganckim wnętrzem zaprojektowanym na dwóch poziomach:
KONDYGNACJA I: balkon + salon + sypialnia + kuchnia + wc + łazienka;
KONDYGNACJA II: pokój + strefa wypoczynku.
Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest całkowicie umeblowane i wyposażone. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 8 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa 3 tys. złotych.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na wynajem) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-25320)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl