slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 1 628 712 zł to kolejne z długiej listy jego zalet (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 87 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 18 721 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją doskonałą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy:
– baseny;
– siłownie;
– bary;
– SPA;
– przestrzenie coworkingowe.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto słonecznym tarasem i zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim designerskim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-277)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl