slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsk (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 18 966 zł/m2. Budynek z 2021 roku o siedemnastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,1 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do biznesmenów i inwestorów z najgrubszym portfelem, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w doskonałej lokalizacji blisko morza oraz plaży. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu parków i terenów zielonych. Nie brakuje tu placów zabaw dla dzieci, szkół, ścieżek rowerowych, kościołów, sklepów oraz najróżniejszych punktów usługowych. Bogata oferta części wspólnych obejmuje między innymi dwa tarasy widokowe na dachu, skąd roztaczają się fascynujące widoki na morze, a nawet Półwysep Helski.

Luksusowy apartament na sprzedaż estetycznie zaaranżowany i umeblowany. Znajdziemy tu:
– łazienkę;
– korytarz;
– balkon;
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnię.
Osoby posiadające samochód zainteresuje z pewnością przynależne miejsce w hali garażowej. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi technologiami, dzięki którym zasługuje na miano „smart home”. Dla przykładu za pomocą aplikacji można tu sterować światłem, zdalnie otwierać drzwi, uruchamiać i śledzić czujniki ruchu, temperatury, kamery itp. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1494)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl