slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Playa Flamenca)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Playa Flamenca)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Playa Flamenca (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 386 500 zł (13 865 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2023 roku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 100 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w sąsiedztwie znanego i lubianego przez mieszkańców centrum handlowego, a także plaży, morza i autostrady. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się niezapominany widok. Osiedle, na którego terenie mieści się ekskluzywny apartament do sprzedaży, oferuje wiele udogodnień w częściach wspólnych, jak np.:
– sala do ćwiczeń;
– baseny;
– sauna fińska;
– strefa wodna dla dzieci;
– siłownia;
– strefa relaksu;
– jacuzzi.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (w cenie).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem: łazienka + kuchnia + salon + 2 sypialnie + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z umeblowaniem (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapraszamy na stronę www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9380)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl