stylowe wnętrze salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Prima (Hiszpania). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 610 tys. złotych,a także ogromna powierzchnia 102 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 980 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim nabywcom najwyższy standard życia i najwyższy stopnień bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się nieopodal autostrad, dzięki czemu oferuje dogodny dojazd do wielu ciekawych turystycznie miejsc. To prawdziwa perła na lokalnym rynku nieruchomości i raj dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie pola golfowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu centr handlowych, wykwintnych restauracji i licznych sklepów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także nobilitującym otoczeniem, gdyż znajduje się na terenie prywatnego kompleksu mieszkalnego z basenami, podziemnym parkingiem i terenami zielonymi. Do plaży jest zaledwie pół kilometra. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + pokój dzienny + łazienka en-suite + sypialnia + kuchnia + jadalnia.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-917)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl