elegancki pokój gościnny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Radomsko

Apartament do sprzedaży Radomsko

Luksusowy apartament na sprzedaż w Radomsku (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 340 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 77 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 416 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym, pracującym małżeństwom z uczącymi się dziećmi. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega wciąż negocjacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowym, przestronnym i prestiżowym wnętrzem obejmującym następujące pokoje i pomieszczenia: łazienka z wc + pokój + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + hol. Przyszli domownicy mają zapewniony dostęp do 2 komórek lokatorskich oraz pomieszczeń strychowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją w samym centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne banki, apteki, obiekty kultu religijnego, punkty usługowo-handlowe, sklepy itp. Okolica uchodzi za cichą, spokojną i bezpieczną. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Przy transakcji zakupu tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1028)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl